Selam beyler. Benim adım Defne. Çok saf ve temiz bir güzelliğim vardır. Beyaz tenli ve doğuştan turuncu saçlıyım. Ayırt edici bir tipim ve düzgün bir fiziğim vardır. Doğal güzelliğim olduğu için pek makyaj yapmam ama bakımımı asla eksik etmem kendime de çok iyi bakarım. Sporumu her gün yaparım. 26 yaşındayım. Çok uzun boylu olmasam da kısa boylu da değilim. Vücudumun hiçbir yerinde en ufak bir kötü iz veya şişkinlik yoktur. Bembeyaz bir tenim var. adeta süt gibiyim. İnsanın hem dokunmaya kıyamayası hem de sabaha kadar beceresi gelir.

Fotoğraflarıma bakarken bu hissi yaşayacağınıza eminim. Fotoğraflar daha çok yakın zamana aittir ve tamamen benim orijinal fotoğraflarımdır. Diğer eskortlar gibi yalandan başkasının fotoğrafını paylaşıp sonra da sizleri hayal kırıklığına uğratmam asla.
Görüşmelerimi sadece otellerde yapıyorum. Evlere hiçbir şekilde gitmiyorum. Grup seks hizmetleri de veriyorum ama onların ücreti normal ücretimin nerdeyse iki katı oluyor. Fanteziler hakkında daha önceden bana siparişlerinizi yazarsanız sevinirim çünkü önceden müşterilerim için hazırlıklar yapıyorum. Elimde bir çok fantezi ve iç çamaşırları vardır bunları sizlerin zevkine göre tercih ediyorum. Kondomlarınız çeşit çeşit olmak üzere benim hazırlığımın içindedir. Siz sadece duş alın ve otelimizi belirleyin. Ben her daim sizler için hazırım.

Yorum Gönder

Mail adresinizi sadece yetkililer görmektedir. Yıldızlı alanları doldurunuz *

*